Mistrovství ČR kata 2014

18. listopadu 2014 v 8:36 | pro volný čas
Ústecký kraj a JUDO ZŠ Velké Březno
na Mistrovství České republiky v kata

V neděli 16. listopadu 2014 se konalo Mistrovství České republiky v judo katách s mezinárodní účastí v Praze Vršovicích. Tělocvična přivítala rekordních 23 dvojic, které se předvedli ve čtyřech mistrovských katách. Reprezentace ústeckého kraje startovala ve třech katách.

Za ústecký kraj se podařilo natrénovat judistické chvaty v postoji v Nageno kata dvojici Pavlíně Koutecké a Alexandru Peškovi oba Judo JV Rumburk, kteří postoupili do finálového bloku dokonce z druhé pozice. Ve finále pak zaslouženě obsadili krásnou bronzovou pozici.

Techniky na zemi v Katameno kata dvojice Ladislav Špaček a Alexandr Pešek oba Judo JV Rumburk předvedli katu jak jen nejlépe mohli a svým výkonem vybojovali stříbro pro náš kraj.

Dvojice Pavel Mahn a Otto Černohorský oba z Judo Děčín předvedli v neděli na tatami nejlepší výkon v Kodokan Goshin jutsu. V této nejmladší judistické katě moderní sebeobrany senzačně ovládli tatami a získali titul Mistra České republiky 2014.

Ve všech katách se podařilo natrénovat dvojicím z Ústeckého kraje, kterým pomohl i přípravný seminář před mistrovstvím u nás ve Velkém Březně, říkají oba rozhodčí Mistrovství České republiky v judo katách Tomáš a Věra Bucharovi, kteří jsou s výsledky velmi spokojeni.

Zapsal: Tomáš Buchar

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šarla Šarla | 6. října 2015 v 9:40 | Reagovat

dost dobrý :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama